Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 30.11.2018


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 6/2017
termín: 04.12.2017 - 31.12.2017

Skupina 1
extra body 120

 SICHROVSKÝ, Michal   (1)
 Kubů, Martin   (2)
 Silovský, Tadeáš   (3)
 Litera, Jiří   (4)
 Trnka, Michael   (5)

 Bodů    SICHROVSKÝ, Michal Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Litera, Jiří Trnka, Michael
 Skore 
 Skreč 
22 SICHROVSKÝ, Michal  0:3 1:3 3:0 3:0 7:6  0
32 Kubů, Martin3:0   1:3 3:0 3:0 10:3  0
36 Silovský, Tadeáš3:1 3:1   3:S 3:0 12:2  0
-3 Litera, Jiří0:3 0:3 S:3   0:3 0:12  1
10 Trnka, Michael0:3 0:3 0:3 3:0   3:9  0

Skupina 2
extra body 110

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Jelínek, Petr   (2)
 Vybíral, Jaroslav   (3)
 Stupavský, Milan   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Jelínek, Petr Vybíral, Jaroslav Stupavský, Milan Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
-12 KAČUR, Tomáš  S:3 S:3 S:3 S:3 0:12  4
18 Jelínek, Petr3:S   2:3 2:3 0:3 7:9  0
28 Vybíral, Jaroslav3:S 3:2   3:0 1:3 10:5  0
16 Stupavský, Milan3:S 3:2 0:3   0:3 6:8  0
38 Košťál, Zbyněk3:S 3:0 3:1 3:0   12:1  0

Skupina 3
extra body 100

 Steklý, Jiří   (1)
 Pešta, Tomáš   (2)
 Jeništa, Marek   (3)
 Čech, Dalibor   (4)
 Horkavý, Milan   (5)

 Bodů    Steklý, Jiří Pešta, Tomáš Jeništa, Marek Čech, Dalibor Horkavý, Milan
 Skore 
 Skreč 
-15 Steklý, Jiří  S:S S:S 0:3 S:S 0:3  3
-7 Pešta, TomášS:S   3:2 S:3 S:S 3:5  3
-6 Jeništa, MarekS:S 2:3   0:3 S:S 2:6  2
40 Čech, Dalibor3:0 3:S 3:0   3:0 12:0  0
-15 Horkavý, MilanS:S S:S S:S 0:3   0:3  3

Skupina 4
extra body 90

 Karas, Jan   (1)
 Kodýtek, Filip   (2)
 Sokol, Josef   (3)
 Marko, Matúš   (4)
 Rosmarin, Jan   (5)

 Bodů    Karas, Jan Kodýtek, Filip Sokol, Josef Marko, Matúš Rosmarin, Jan
 Skore 
 Skreč 
-14 Karas, Jan  S:S S:3 S:3 S:3 0:9  4
-14 Kodýtek, FilipS:S   S:3 S:3 S:3 0:9  4
20 Sokol, Josef3:S 3:S   0:3 0:3 6:6  0
40 Marko, Matúš3:S 3:S 3:0   3:0 12:0  0
30 Rosmarin, Jan3:S 3:S 3:0 0:3   9:3  0

Skupina 5
extra body 80

 Honek, Jaroslav   (1)
 Dekrová, Zuzana   (2)
 Franta, Karel   (3)
 Uhlík, Petr   (4)
 Homola, Lukáš   (5)

 Bodů    Honek, Jaroslav Dekrová, Zuzana Franta, Karel Uhlík, Petr Homola, Lukáš
 Skore 
 Skreč 
-14 Honek, Jaroslav  S:3 S:S S:3 S:3 0:9  4
38 Dekrová, Zuzana3:S   3:S 3:0 3:1 12:1  0
-14 Franta, KarelS:S S:3   S:3 S:3 0:9  4
20 Uhlík, Petr3:S 0:3 3:S   0:3 6:6  0
32 Homola, Lukáš3:S 1:3 3:S 3:0   10:3  0

Skupina 6
extra body 70

 Cichrová, Lucka   (1)
 Bátor, Petr   (2)
 Koval, Matúš   (3)
 Dragón, Dalibor   (4)
 Wilczek, David   (5)

 Bodů    Cichrová, Lucka Bátor, Petr Koval, Matúš Dragón, Dalibor Wilczek, David
 Skore 
 Skreč 
20 Cichrová, Lucka  3:S 0:3 0:3 3:S 6:6  0
-18 Bátor, PetrS:3   S:S S:S S:S 0:3  4
-5 Koval, Matúš3:0 S:S   S:S S:S 3:0  3
-5 Dragón, Dalibor3:0 S:S S:S   S:S 3:0  3
-18 Wilczek, DavidS:3 S:S S:S S:S   0:3  4

Skupina 7
extra body 60

 Veselý, Ludovit   (1)
 Polčáková, Martina   (2)
 Bosakova, Zdenka   (3)
 Kočka, Jiří   (4)
 Hlaváček, Vojtěch   (5)

 Bodů    Veselý, Ludovit Polčáková, Martina Bosakova, Zdenka Kočka, Jiří Hlaváček, Vojtěch
 Skore 
 Skreč 
-3 Veselý, Ludovit  S:S S:3 S:S 3:0 3:3  3
-10 Polčáková, MartinaS:S   S:S 0:3 0:3 0:6  2
5 Bosakova, Zdenka3:S S:S   0:3 0:3 3:6  1
19 Kočka, JiříS:S 3:0 3:0   2:3 8:3  1
26 Hlaváček, Vojtěch0:3 3:0 3:0 3:2   9:5  0

Skupina 8
extra body 50

 Kojecký, Zbyněk   (1)
 Škampa, Jakub   (2)
 Zlatý, Petr   (3)
 Turková, Michaela   (4)
 Stehlíková, Petra   (5)

 Bodů    Kojecký, Zbyněk Škampa, Jakub Zlatý, Petr Turková, Michaela Stehlíková, Petra
 Skore 
 Skreč 
-13 Kojecký, Zbyněk  S:3 S:S S:S 0:3 0:6  3
32 Škampa, Jakub3:S   3:S 3:2 3:2 12:4  0
-11 Zlatý, PetrS:S S:3   S:S 1:3 1:6  3
-9 Turková, MichaelaS:S 2:3 S:S   S:3 2:6  3
32 Stehlíková, Petra3:0 2:3 3:1 3:S   11:4  0

Skupina 9
extra body 40

 Liskova, Karolina   (1)
 Chovancová, Anna   (2)
 Hankovský, Dávid   (3)
 Bumba, Jakub   (4)
 Krásný, Tomáš   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Chovancová, Anna Hankovský, Dávid Bumba, Jakub Krásný, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
-3 Liskova, Karolina   S:S S:3 S:S 3:S 3:3  3
-3 Chovancová, AnnaS:S   S:3 S:S 3:S 3:3  3
25 Hankovský, Dávid 3:S 3:S   S:S 3:S 9:0  1
-5 Bumba, JakubS:S S:S S:S   3:S 3:0  3
-12 Krásný, TomášS:3 S:3 S:3 S:3   0:12  4

Skupina 10
extra body 30

 Hlobeňová, Anna   (1)
 Říha, Jan   (2)
 novotný, martin   (3)
 Třebická, Alena   (4)
 Kubánek, Pavel   (5)

 Bodů    Hlobeňová, Anna Říha, Jan novotný, martin Třebická, Alena Kubánek, Pavel
 Skore 
 Skreč 
-12 Hlobeňová, Anna  S:3 S:3 S:3 S:3 0:12  4
14 Říha, Jan3:S   0:3 2:3 0:3 5:9  0
38 novotný, martin3:S 3:0   3:1 3:0 12:1  0
18 Třebická, Alena3:S 3:2 1:3   0:3 7:8  0
30 Kubánek, Pavel3:S 3:0 0:3 3:0   9:3  0

Skupina 11
extra body 20

 Jakeš, Vladimír   (1)
 Moucha, Marek   (2)
 Bauer , TOMÁŠ   (3)
 Lacina, Tomáš   (4)
 Tomášek, Zbyněk   (5)

 Bodů    Jakeš, Vladimír Moucha, Marek Bauer , TOMÁŠ Lacina, Tomáš Tomášek, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
6 Jakeš, Vladimír  3:2 0:3 0:3 0:3 3:11  0
6 Moucha, Marek2:3   0:3 1:3 0:3 3:12  0
22 Bauer , TOMÁŠ 3:0 3:0   1:3 0:3 7:6  0
26 Lacina, Tomáš 3:0 3:1 3:1   0:3 9:5  0
40 Tomášek, Zbyněk3:0 3:0 3:0 3:0   12:0  0

Skupina 12
extra body 10

 Metusalen, Pavel   (1)
 Rangl, David   (2)
 Kupka, Milan   (3)
 Čech, Mila   (4)
 Staněk, Jan   (5)

 Bodů    Metusalen, Pavel Rangl, David Kupka, Milan Čech, Mila Staněk, Jan
 Skore 
 Skreč 
-5 Metusalen, Pavel  3:S S:S S:S S:S 3:0  3
-16 Rangl, DavidS:3   S:3 S:S S:S 0:6  4
-5 Kupka, MilanS:S 3:S   S:S S:S 3:0  3
-20 Čech, MilaS:S S:S S:S   S:S 0:0  4
-20 Staněk, JanS:S S:S S:S S:S   0:0  4
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS