Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 31.08.2019


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 5/2019
termín: 04.01.2019 - 31.01.2019

Skupina 1
extra body 120

 Jelínek, Petr   (1)
 Kubů, Martin   (2)
 Silovský, Tadeáš   (3)
 Pešta, Tomáš   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Pešta, Tomáš Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
8 Jelínek, Petr  0:3 0:3 3:2 1:3 4:11  0
24 Kubů, Martin3:0   1:3 2:3 3:1 9:7  0
36 Silovský, Tadeáš3:0 3:1   3:0 3:1 12:2  0
10 Pešta, Tomáš2:3 3:2 0:3   0:3 5:11  0
22 Košťál, Zbyněk3:1 1:3 1:3 3:0   8:7  0

Skupina 2
extra body 110

 Karas, Jan   (1)
 Vybíral, Jaroslav   (2)
 Stupavský, Milan   (3)
 Trnka, Michael   (4)
 Kočka, Jiří   (5)

 Bodů    Karas, Jan Vybíral, Jaroslav Stupavský, Milan Trnka, Michael Kočka, Jiří
 Skore 
 Skreč 
34 Karas, Jan  2:3 3:S 3:0 3:0 11:3  0
36 Vybíral, Jaroslav3:2   3:S 3:0 3:0 12:2  0
-12 Stupavský, MilanS:3 S:3   S:3 S:3 0:12  4
12 Trnka, Michael0:3 0:3 3:S   1:3 4:9  0
18 Kočka, Jiří0:3 0:3 3:S 3:1   6:7  0

Skupina 3
extra body 100

 Čech, Dalibor   (1)
 Hlaváček, Vojtěch   (2)
 Staněk, Jan   (3)
 Bárta, Petr   (4)
 Fuksa, Filip   (5)

 Bodů    Čech, Dalibor Hlaváček, Vojtěch Staněk, Jan Bárta, Petr Fuksa, Filip
 Skore 
 Skreč 
20 Čech, Dalibor  3:1 1:3 3:0 0:3 7:7  0
6 Hlaváček, Vojtěch1:3   S:3 3:S S:3 4:9  2
28 Staněk, Jan3:1 3:S   3:0 0:3 9:4  0
-3 Bárta, Petr0:3 S:3 0:3   0:3 0:12  1
40 Fuksa, Filip3:0 3:S 3:0 3:0   12:0  0

Skupina 4
extra body 90

 Kodýtek, Filip   (1)
 Jeništa, Marek   (2)
 Litera, Jiří   (3)
 Franta, Karel   (4)
 Kubánek, Pavel   (5)

 Bodů    Kodýtek, Filip Jeništa, Marek Litera, Jiří Franta, Karel Kubánek, Pavel
 Skore 
 Skreč 
32 Kodýtek, Filip  3:1 3:2 3:S 3:1 12:4  0
20 Jeništa, Marek1:3   2:3 3:S 2:3 8:9  0
30 Litera, Jiří2:3 3:2   3:S 3:0 11:5  0
-12 Franta, KarelS:3 S:3 S:3   S:3 0:12  4
18 Kubánek, Pavel1:3 3:2 0:3 3:S   7:8  0

Skupina 5
extra body 80

 Koval, Matúš   (1) 
 novotný, martin   (2) 
 Turková, Michaela   (3) 
 Bauer , TOMÁŠ   (4) 
 Kolací, Jan   (5) 
 Skoupý, Jan   (6)dk

 Bodů    Koval, Matúš novotný, martin Turková, Michaela Bauer , TOMÁŠ Kolací, Jan Skoupý, Jandk
 Skore 
 Skreč 
44 Koval, Matúš  3:0 3:2 3:0 3:S 3:1 15:3  0
26 novotný, martin0:3   3:1 3:1 3:0 0:3 9:8  0
22 Turková, Michaela2:3 1:3   3:1 3:1 0:3 9:11  0
1 Bauer , TOMÁŠ 0:3 1:3 1:3   S:S 1:3 3:12  1
-6 Kolací, JanS:3 0:3 1:3 S:S   0:3 1:12  2
40 Skoupý, Jan1:3 3:0 3:0 3:1 3:0   13:4  0

Skupina 6
extra body 70

 Cichrová, Lucka   (1)
 Dekrová, Zuzana   (2)
 Zlatý, Petr   (3)
 Matoušek, Radek   (4)
 Zenkl, Tomáš   (5)

 Bodů    Cichrová, Lucka Dekrová, Zuzana Zlatý, Petr Matoušek, Radek Zenkl, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
10 Cichrová, Lucka  2:3 2:3 0:3 1:3 5:12  0
16 Dekrová, Zuzana3:2   3:0 0:3 0:3 6:8  0
3 Zlatý, Petr3:2 0:3   S:3 0:3 3:11  1
25 Matoušek, Radek3:0 3:0 3:S   S:S 9:0  1
23 Zenkl, Tomáš3:1 3:0 3:0 S:S   9:1  1

Skupina 7
extra body 60

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Polčáková, Martina   (2)
 Homola, Lukáš   (3)
 Lacina, Tomáš   (4)
 Brouček, Miloš   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Polčáková, Martina Homola, Lukáš Lacina, Tomáš Brouček, Miloš
 Skore 
 Skreč 
40 KAČUR, Tomáš  3:0 3:0 3:S 3:0 12:0  0
18 Polčáková, Martina0:3   1:3 3:S 3:2 7:8  0
28 Homola, Lukáš0:3 3:1   3:S 3:0 9:4  0
-12 Lacina, Tomáš S:3 S:3 S:3   S:3 0:12  4
14 Brouček, Miloš0:3 2:3 0:3 3:S   5:9  0

Skupina 8
extra body 50

 Dragón, Dalibor   (1)
 Kojecký, Zbyněk   (2)
 Bosakova, Zdenka   (3)
 Krásný, Tomáš   (4)
 Němeček, Josef   (5)

 Bodů    Dragón, Dalibor Kojecký, Zbyněk Bosakova, Zdenka Krásný, Tomáš Němeček, Josef
 Skore 
 Skreč 
-1 Dragón, Dalibor  S:S 3:S S:3 S:3 3:6  3
-1 Kojecký, ZbyněkS:S   3:S S:3 S:3 3:6  3
-9 Bosakova, ZdenkaS:3 S:3   S:3 0:3 0:12  3
32 Krásný, Tomáš3:S 3:S 3:S   1:3 10:3  0
38 Němeček, Josef3:S 3:S 3:0 3:1   12:1  0

Skupina 9
extra body 40

 Liskova, Karolina   (1)
 Říha, Jan   (2)
 Hankovský, Dávid   (3)
 Metusalen, Pavel   (4)
 Nguyen, Hoang Manh   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Říha, Jan Hankovský, Dávid Metusalen, Pavel Nguyen, Hoang Manh
 Skore 
 Skreč 
-5 Liskova, Karolina   0:3 0:3 S:S 0:3 0:9  1
20 Říha, Jan3:0   0:3 3:S 0:3 6:6  0
32 Hankovský, Dávid 3:0 3:0   3:S 1:3 10:3  0
-14 Metusalen, PavelS:S S:3 S:3   S:3 0:9  4
38 Nguyen, Hoang Manh3:0 3:0 3:1 3:S   12:1  0

Skupina 10
extra body 30

 Bátor, Petr   (1)
 Škampa, Jakub   (2)
 Bumba, Jakub   (3)
 Skokan, Jindřich   (4)
 Kopejsková, Bára   (5)

 Bodů    Bátor, Petr Škampa, Jakub Bumba, Jakub Skokan, Jindřich Kopejsková, Bára
 Skore 
 Skreč 
-14 Bátor, Petr  S:S S:3 S:3 S:3 0:9  4
-14 Škampa, JakubS:S   S:3 S:3 S:3 0:9  4
15 Bumba, Jakub3:S 3:S   0:3 S:S 6:3  1
40 Skokan, Jindřich3:S 3:S 3:0   3:0 12:0  0
15 Kopejsková, Bára3:S 3:S S:S 0:3   6:3  1

Skupina 11
extra body 20

 Kupka, Milan   (1)
 Mihula, Jiří   (2)
 Hecko, Michal   (3)
 Flemr, Simon   (4)
 Varga, Dominik   (5)
 Mejsnarová, Soňa   (6)

 Bodů    Kupka, Milan Mihula, Jiří Hecko, Michal Flemr, Simon Varga, Dominik Mejsnarová, Soňa
 Skore 
 Skreč 
2 Kupka, Milan  S:S S:S 1:3 3:0 0:3 4:6  2
-23 Mihula, JiříS:S   S:S S:S S:S S:3 0:3  5
-20 Hecko, MichalS:S S:S   S:S S:S 0:3 0:3  4
10 Flemr, Simon3:1 S:S S:S   3:0 1:3 7:4  2
-10 Varga, Dominik0:3 S:S S:S 0:3   0:3 0:9  2
48 Mejsnarová, Soňa3:0 3:S 3:0 3:1 3:0   15:1  0

Skupina 12
extra body 10

 Dolanský, Lukáš   (1)
 Klejna, Martin   (2)
 Linx, Petr   (3)

 Bodů    Dolanský, Lukáš Klejna, Martin Linx, Petr
 Skore 
 Skreč 
-10 Dolanský, Lukáš  S:S S:S 0:0  2
-10 Klejna, MartinS:S   S:S 0:0  2
-10 Linx, PetrS:S S:S   0:0  2
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS