Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 30.05.2018


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 5/2017
termín: 03.11.2017 - 30.11.2017

Skupina 1
extra body 130

 SICHROVSKÝ, Michal   (1)
 Kubů, Martin   (2)
 Silovský, Tadeáš   (3)
 Stupavský, Milan   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    SICHROVSKÝ, Michal Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Stupavský, Milan Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
20 SICHROVSKÝ, Michal  1:3 0:3 3:1 3:0 7:7  0
24 Kubů, Martin3:1   2:3 3:0 1:3 9:7  0
21 Silovský, Tadeáš3:0 3:2   3:0 S:S 9:2  1
2 Stupavský, Milan1:3 0:3 0:3   0:3 1:12  0
13 Košťál, Zbyněk0:3 3:1 S:S 3:0   6:4  1

Skupina 2
extra body 120

 Jelínek, Petr   (1)
 Steklý, Jiří   (2)
 Pešta, Tomáš   (3)
 Litera, Jiří   (4)
 Trnka, Michael   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Steklý, Jiří Pešta, Tomáš Litera, Jiří Trnka, Michael
 Skore 
 Skreč 
17 Jelínek, Petr  3:1 S:S 3:2 3:1 9:4  1
6 Steklý, Jiří1:3   3:S S:3 S:3 4:9  2
-14 Pešta, TomášS:S S:3   S:3 S:3 0:9  4
24 Litera, Jiří2:3 3:S 3:S   0:3 8:6  0
32 Trnka, Michael1:3 3:S 3:S 3:0   10:3  0

Skupina 3
extra body 110

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Karas, Jan   (2)
 Kodýtek, Filip   (3)
 Vybíral, Jaroslav   (4)
 Horkavý, Milan   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Karas, Jan Kodýtek, Filip Vybíral, Jaroslav Horkavý, Milan
 Skore 
 Skreč 
-4 KAČUR, Tomáš  S:S S:S 0:3 3:2 3:5  2
-18 Karas, JanS:S   S:S S:3 S:S 0:3  4
-18 Kodýtek, FilipS:S S:S   S:3 S:S 0:3  4
40 Vybíral, Jaroslav3:0 3:S 3:S   3:0 12:0  0
-6 Horkavý, Milan2:3 S:S S:S 0:3   2:6  2

Skupina 4
extra body 100

 Honek, Jaroslav   (1)
 Dekrová, Zuzana   (2)
 Jeništa, Marek   (3)
 Marko, Matúš   (4)
 Čech, Dalibor   (5)

 Bodů    Honek, Jaroslav Dekrová, Zuzana Jeništa, Marek Marko, Matúš Čech, Dalibor
 Skore 
 Skreč 
7 Honek, Jaroslav  S:3 3:2 2:3 0:3 5:11  1
12 Dekrová, Zuzana3:S   1:3 0:3 0:3 4:9  0
24 Jeništa, Marek2:3 3:1   3:0 1:3 9:7  0
18 Marko, Matúš3:2 3:0 0:3   1:3 7:8  0
36 Čech, Dalibor3:0 3:0 3:1 3:1   12:2  0

Skupina 5
extra body 90

 Koval, Matúš   (1)
 Franta, Karel   (2)
 Sokol, Josef   (3)
 Wilczek, David   (4)
 Rosmarin, Jan   (5)

 Bodů    Koval, Matúš Franta, Karel Sokol, Josef Wilczek, David Rosmarin, Jan
 Skore 
 Skreč 
-18 Koval, Matúš  S:S S:3 S:S S:S 0:3  4
-16 Franta, KarelS:S   S:3 S:S S:3 0:6  4
34 Sokol, Josef3:S 3:S   3:S 2:3 11:3  0
-18 Wilczek, DavidS:S S:S S:3   S:S 0:3  4
6 Rosmarin, JanS:S 3:S 3:2 S:S   6:2  2

Skupina 6
extra body 80

 Veselý, Ludovit   (1)
 Cichrová, Lucka   (2)
 Polčáková, Martina   (3)
 Uhlík, Petr   (4)
 Homola, Lukáš   (5)

 Bodů    Veselý, Ludovit Cichrová, Lucka Polčáková, Martina Uhlík, Petr Homola, Lukáš
 Skore 
 Skreč 
12 Veselý, Ludovit  3:0 S:S S:3 3:0 6:3  2
18 Cichrová, Lucka0:3   3:1 3:0 0:3 6:7  0
1 Polčáková, MartinaS:S 1:3   0:3 2:3 3:9  1
24 Uhlík, Petr3:S 0:3 3:0   2:3 8:6  0
22 Homola, Lukáš0:3 3:0 3:2 3:2   9:7  0

Skupina 7
extra body 70

 Bátor, Petr   (1)
 Dragón, Dalibor   (2)
 Kojecký, Zbyněk   (3)
 Bosakova, Zdenka   (4)
 Zlatý, Petr   (5)

 Bodů    Bátor, Petr Dragón, Dalibor Kojecký, Zbyněk Bosakova, Zdenka Zlatý, Petr
 Skore 
 Skreč 
30 Bátor, Petr  0:3 3:S 3:0 3:S 9:3  0
10 Dragón, Dalibor3:0   S:S 3:0 S:S 6:0  2
-3 Kojecký, ZbyněkS:3 S:S   3:0 S:S 3:3  3
0 Bosakova, Zdenka0:3 0:3 0:3   0:3 0:12  0
-3 Zlatý, PetrS:3 S:S S:S 3:0   3:3  3

Skupina 8
extra body 60

 Liskova, Karolina   (1)
 Škampa, Jakub   (2)
 Chovancová, Anna   (3)
 Kočka, Jiří   (4)
 Hlaváček, Vojtěch   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Škampa, Jakub Chovancová, Anna Kočka, Jiří Hlaváček, Vojtěch
 Skore 
 Skreč 
-5 Liskova, Karolina   0:3 S:S 0:3 0:3 0:9  1
22 Škampa, Jakub3:0   3:1 1:3 1:3 8:7  0
-3 Chovancová, AnnaS:S 1:3   0:3 0:3 1:9  1
34 Kočka, Jiří3:0 3:1 3:0   3:2 12:3  0
32 Hlaváček, Vojtěch3:0 3:1 3:0 2:3   11:4  0

Skupina 9
extra body 50

 Hlobeňová, Anna   (1)
 Říha, Jan   (2)
 Hankovský, Dávid   (3)
 Turková, Michaela   (4)
 Stehlíková, Petra   (5)

 Bodů    Hlobeňová, Anna Říha, Jan Hankovský, Dávid Turková, Michaela Stehlíková, Petra
 Skore 
 Skreč 
-16 Hlobeňová, Anna  S:S S:S S:3 S:3 0:6  4
-3 Říha, JanS:S   1:3 0:3 0:3 1:9  1
5 Hankovský, Dávid S:S 3:1   1:3 0:3 4:7  1
28 Turková, Michaela3:S 3:0 3:1   0:3 9:4  0
40 Stehlíková, Petra3:S 3:0 3:0 3:0   12:0  0

Skupina 10
extra body 40

 NOVÁK, Michal   (1)
 Dusek, Jaroslav   (2)
 Bumba, Jakub   (3)
 Krásný, Tomáš   (4)
 Kubánek, Pavel   (5)

 Bodů    NOVÁK, Michal Dusek, Jaroslav Bumba, Jakub Krásný, Tomáš Kubánek, Pavel
 Skore 
 Skreč 
-16 NOVÁK, Michal  S:S S:3 S:3 S:S 0:6  4
-16 Dusek, JaroslavS:S   S:3 S:3 S:S 0:6  4
10 Bumba, Jakub3:S 3:S   S:S S:S 6:0  2
23 Krásný, Tomáš3:S 3:S S:S   3:1 9:1  1
-13 Kubánek, PavelS:S S:S S:S 1:3   1:3  3

Skupina 11
extra body 30

 novotný, martin   (1)
 Jakeš, Vladimír   (2)
 Třebická, Alena   (3)
 Metusalen, Pavel   (4)
 Moucha, Marek   (5)

 Bodů    novotný, martin Jakeš, Vladimír Třebická, Alena Metusalen, Pavel Moucha, Marek
 Skore 
 Skreč 
40 novotný, martin  3:0 3:0 3:S 3:0 12:0  0
16 Jakeš, Vladimír0:3   0:3 3:S 3:2 6:8  0
28 Třebická, Alena0:3 3:0   3:S 3:1 9:4  0
-12 Metusalen, PavelS:3 S:3 S:3   S:3 0:12  4
16 Moucha, Marek0:3 2:3 1:3 3:S   6:9  0

Skupina 12
extra body 20

 Rangl, David   (1)
 Dunička, Kamil   (2)
 Bauer , TOMÁŠ   (3)
 Lacina, Tomáš   (4)
 Tomášek, Zbyněk   (5)

 Bodů    Rangl, David Dunička, Kamil Bauer , TOMÁŠ Lacina, Tomáš Tomášek, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
-12 Rangl, David  S:3 S:3 S:3 S:3 0:12  4
1 Dunička, Kamil3:S   S:3 S:3 S:3 3:9  3
30 Bauer , TOMÁŠ 3:S 3:S   3:0 0:3 9:3  0
20 Lacina, Tomáš 3:S 3:S 0:3   0:3 6:6  0
40 Tomášek, Zbyněk3:S 3:S 3:0 3:0   12:0  0

Skupina 13
extra body 10

 Kupka, Milan   (1)

 Bodů    Kupka, Milan
 Skore 
 Skreč 
Kupka, Milan  :  
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS