Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 31.12.2018


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 2/2019
termín: 05.10.2018 - 30.10.2018

Skupina 1
extra body 130

 Kubů, Martin   (1)
 Silovský, Tadeáš   (2)
 Pešta, Tomáš   (3)
 Vybíral, Jaroslav   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Pešta, Tomáš Vybíral, Jaroslav Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
30 Kubů, Martin  0:3 3:S 3:0 3:0 9:3  0
40 Silovský, Tadeáš3:0   3:S 3:0 3:0 12:0  0
-12 Pešta, TomášS:3 S:3   S:3 S:3 0:12  4
10 Vybíral, Jaroslav0:3 0:3 3:S   0:3 3:9  0
20 Košťál, Zbyněk0:3 0:3 3:S 3:0   6:6  0

Skupina 2
extra body 120

 Jelínek, Petr   (1)
 Kodýtek, Filip   (2)
 Stupavský, Milan   (3)
 Trnka, Michael   (4)
 Kočka, Jiří   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Kodýtek, Filip Stupavský, Milan Trnka, Michael Kočka, Jiří
 Skore 
 Skreč 
34 Jelínek, Petr  3:0 3:1 3:S 3:2 12:3  0
9 Kodýtek, Filip0:3   S:S 3:S 2:3 5:6  1
17 Stupavský, Milan1:3 S:S   3:S 3:0 7:3  1
-7 Trnka, MichaelS:3 S:3 S:3   1:3 1:12  3
18 Kočka, Jiří2:3 3:2 0:3 3:1   8:9  0

Skupina 3
extra body 110

 Karas, Jan   (1)
 Koval, Matúš   (2)
 Franta, Karel   (3)
 Čech, Dalibor   (4)
 Tomášek, Zbyněk   (5)

 Bodů    Karas, Jan Koval, Matúš Franta, Karel Čech, Dalibor Tomášek, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
-5 Karas, Jan  S:S 3:0 S:S S:S 3:0  3
7 Koval, MatúšS:S   1:3 1:3 3:1 5:7  1
26 Franta, Karel0:3 3:1   3:0 3:1 9:5  0
11 Čech, DaliborS:S 3:1 0:3   3:1 6:5  1
1 Tomášek, ZbyněkS:S 1:3 1:3 1:3   3:9  1

Skupina 4
extra body 100

 Veselý, Ludovit   (1)
 Litera, Jiří   (2)
 Horkavý, Milan   (3)
 Hlaváček, Vojtěch   (4)
 Staněk, Jan   (5)

 Bodů    Veselý, Ludovit Litera, Jiří Horkavý, Milan Hlaváček, Vojtěch Staněk, Jan
 Skore 
 Skreč 
-12 Veselý, Ludovit  S:3 S:3 S:3 S:3 0:12  4
12 Litera, Jiří3:S   0:3 0:3 1:3 4:9  0
26 Horkavý, Milan3:S 3:0   3:2 0:3 9:5  0
32 Hlaváček, Vojtěch3:S 3:0 2:3   3:1 11:4  0
30 Staněk, Jan3:S 3:1 3:0 1:3   10:4  0

Skupina 5
extra body 90

 Dekrová, Zuzana   (1)
 Zlatý, Petr   (2)
 novotný, martin   (3)
 Turková, Michaela   (4)
 Kubánek, Pavel   (5)

 Bodů    Dekrová, Zuzana Zlatý, Petr novotný, martin Turková, Michaela Kubánek, Pavel
 Skore 
 Skreč 
10 Dekrová, Zuzana  2:3 0:3 2:3 1:3 5:12  0
20 Zlatý, Petr3:2   3:2 0:3 3:1 9:8  0
30 novotný, martin3:0 2:3   3:0 3:2 11:5  0
16 Turková, Michaela3:2 3:0 0:3   0:3 6:8  0
24 Kubánek, Pavel3:1 1:3 2:3 3:0   9:7  0

Skupina 6
extra body 80

 Cichrová, Lucka   (1)
 Uhlík, Petr   (2)
 Homola, Lukáš   (3)
 Bauer , TOMÁŠ   (4)
 Fuksa, Filip   (5)

 Bodů    Cichrová, Lucka Uhlík, Petr Homola, Lukáš Bauer , TOMÁŠ Fuksa, Filip
 Skore 
 Skreč 
24 Cichrová, Lucka  3:S 3:S 2:3 0:3 8:6  0
-11 Uhlík, PetrS:3   S:S 0:3 S:3 0:9  3
-13 Homola, LukášS:3 S:S   S:S 0:3 0:6  3
11 Bauer , TOMÁŠ 3:2 3:0 S:S   0:3 6:5  1
40 Fuksa, Filip3:0 3:S 3:0 3:0   12:0  0

Skupina 7
extra body 70

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Dragón, Dalibor   (2)
 Polčáková, Martina   (3)
 Bosakova, Zdenka   (4)
 Kolací, Jan   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Dragón, Dalibor Polčáková, Martina Bosakova, Zdenka Kolací, Jan
 Skore 
 Skreč 
-18 KAČUR, Tomáš  S:S S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Dragón, DaliborS:S   S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Polčáková, MartinaS:S S:S   S:S S:3 0:3  4
-15 Bosakova, ZdenkaS:S S:S S:S   0:3 0:3  3
40 Kolací, Jan3:S 3:S 3:S 3:0   12:0  0

Skupina 8
extra body 60

 Honek, Jaroslav   (1)
 Škampa, Jakub   (2)
 Hankovský, Dávid   (3)
 Lacina, Tomáš   (4)
 Zenkl, Tomáš   (5)

 Bodů    Honek, Jaroslav Škampa, Jakub Hankovský, Dávid Lacina, Tomáš Zenkl, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
-20 Honek, Jaroslav  S:S S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Škampa, JakubS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Hankovský, Dávid S:S S:S   S:S S:S 0:0  4
-20 Lacina, Tomáš S:S S:S S:S   S:S 0:0  4
-20 Zenkl, TomášS:S S:S S:S S:S   0:0  4

Skupina 9
extra body 50

 Liskova, Karolina   (1)
 Kojecký, Zbyněk   (2)
 Chovancová, Anna   (3)
 Bumba, Jakub   (4)
 Matoušek, Radek   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Kojecký, Zbyněk Chovancová, Anna Bumba, Jakub Matoušek, Radek
 Skore 
 Skreč 
-20 Liskova, Karolina   S:S S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Kojecký, ZbyněkS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Chovancová, AnnaS:S S:S   S:S S:S 0:0  4
-20 Bumba, JakubS:S S:S S:S   S:S 0:0  4
-20 Matoušek, RadekS:S S:S S:S S:S   0:0  4

Skupina 10
extra body 40

 Říha, Jan   (1)
 Metusalen, Pavel   (2)
 Bárta, Petr   (3)
 Fiala, Martin   (4)
 Strádal, Daniel   (5)

 Bodů    Říha, Jan Metusalen, Pavel Bárta, Petr Fiala, Martin Strádal, Daniel
 Skore 
 Skreč 
-7 Říha, Jan  S:S 3:1 S:S S:S 3:1  3
-18 Metusalen, PavelS:S   S:3 S:S S:S 0:3  4
32 Bárta, Petr1:3 3:S   3:S 3:S 10:3  0
-18 Fiala, MartinS:S S:S S:3   S:S 0:3  4
-18 Strádal, DanielS:S S:S S:3 S:S   0:3  4

Skupina 11
extra body 30

 Bátor, Petr   (1)
 Krásný, Tomáš   (2)
 Mihula, Jiří   (3)
 Brouček, Miloš   (4)
 Němeček, Josef   (5)

 Bodů    Bátor, Petr Krásný, Tomáš Mihula, Jiří Brouček, Miloš Němeček, Josef
 Skore 
 Skreč 
-14 Bátor, Petr  S:3 S:S S:3 S:3 0:9  4
36 Krásný, Tomáš3:S   3:S 3:0 3:2 12:2  0
-14 Mihula, JiříS:S S:3   S:3 S:3 0:9  4
20 Brouček, Miloš3:S 0:3 3:S   0:3 6:6  0
34 Němeček, Josef3:S 2:3 3:S 3:0   11:3  0

Skupina 12
extra body 20

 Kupka, Milan   (1)
 Homolka, Vojtěch   (2)
 Skoupý, Jan   (3)
 Hecko, Michal   (4)
 Skokan, Jindřich   (5)
 Kopejsková, Bára   (6)

 Bodů    Kupka, Milan Homolka, Vojtěch Skoupý, Jan Hecko, Michal Skokan, Jindřich Kopejsková, Bára
 Skore 
 Skreč 
-10 Kupka, Milan  S:S S:S S:S S:S 3:0 3:0  4
-23 Homolka, VojtěchS:S   S:S S:S S:S S:3 0:3  5
-16 Skoupý, JanS:S S:S   S:S 1:3 S:3 1:6  4
-25 Hecko, MichalS:S S:S S:S   S:S S:S 0:0  5
-12 Skokan, JindřichS:S S:S 3:1 S:S   S:S 3:1  4
10 Kopejsková, Bára0:3 3:S 3:S S:S S:S   6:3  2

Skupina 13
extra body

 Ježek, Tomáš   (1)
 Zemánek, Marek   (2)

 Bodů    Ježek, Tomáš Zemánek, Marek
 Skore 
 Skreč 
Ježek, Tomáš    :  
Zemánek, Marek    :  
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS