Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 31.12.2018


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 8/2018
termín: 05.02.2018 - 28.02.2018

Skupina 1
extra body 130

 Jelínek, Petr   (1)
 Kubů, Martin   (2)
 Silovský, Tadeáš   (3)
 Trnka, Michael   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Trnka, Michael Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
18 Jelínek, Petr  0:3 1:3 3:0 3:2 7:8  0
34 Kubů, Martin3:0   2:3 3:0 3:0 11:3  0
28 Silovský, Tadeáš3:1 3:2   3:1 3:2 12:6  0
2 Trnka, Michael0:3 0:3 1:3   0:3 1:12  0
18 Košťál, Zbyněk2:3 0:3 2:3 3:0   7:9  0

Skupina 2
extra body 120

 SICHROVSKÝ, Michal   (1)
 Pešta, Tomáš   (2)
 Vybíral, Jaroslav   (3)
 Litera, Jiří   (4)
 Stupavský, Milan   (5)

 Bodů    SICHROVSKÝ, Michal Pešta, Tomáš Vybíral, Jaroslav Litera, Jiří Stupavský, Milan
 Skore 
 Skreč 
-7 SICHROVSKÝ, Michal  3:1 S:S S:S S:S 3:1  3
28 Pešta, Tomáš1:3   3:S 3:S 3:2 10:5  0
-14 Vybíral, JaroslavS:S S:3   S:3 S:3 0:9  4
12 Litera, JiříS:S S:3 3:S   3:S 6:3  2
6 Stupavský, MilanS:S 2:3 3:S S:3   5:6  2

Skupina 3
extra body 110

 Jeništa, Marek   (1)
 Marko, Matúš   (2)
 Čech, Dalibor   (3)
 Homola, Lukáš   (4)
 Horkavý, Milan   (5)

 Bodů    Jeništa, Marek Marko, Matúš Čech, Dalibor Homola, Lukáš Horkavý, Milan
 Skore 
 Skreč 
32 Jeništa, Marek  3:0 1:3 3:0 3:0 10:3  0
0 Marko, Matúš0:3   S:3 S:3 3:2 3:11  2
36 Čech, Dalibor3:1 3:S   3:1 3:0 12:2  0
12 Homola, Lukáš0:3 3:S 1:3   0:3 4:9  0
14 Horkavý, Milan0:3 2:3 0:3 3:0   5:9  0

Skupina 4
extra body 100

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Cichrová, Lucka   (2)
 Dekrová, Zuzana   (3)
 Steklý, Jiří   (4)
 Koval, Matúš   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Cichrová, Lucka Dekrová, Zuzana Steklý, Jiří Koval, Matúš
 Skore 
 Skreč 
-16 KAČUR, Tomáš  S:S S:3 S:S S:3 0:6  4
-13 Cichrová, LuckaS:S   S:3 S:S 0:3 0:6  3
20 Dekrová, Zuzana3:S 3:S   0:3 0:3 6:6  0
-3 Steklý, JiříS:S S:S 3:0   S:3 3:3  3
40 Koval, Matúš3:S 3:0 3:0 3:S   12:0  0

Skupina 5
extra body 90

 Karas, Jan   (1)
 Dragón, Dalibor   (2)
 Sokol, Josef   (3)
 Kočka, Jiří   (4)
 Hlaváček, Vojtěch   (5)

 Bodů    Karas, Jan Dragón, Dalibor Sokol, Josef Kočka, Jiří Hlaváček, Vojtěch
 Skore 
 Skreč 
23 Karas, Jan  S:S 3:0 3:0 3:1 9:1  1
7 Dragón, DaliborS:S   3:0 0:3 1:3 4:6  1
-3 Sokol, Josef0:3 0:3   S:3 0:3 0:12  1
22 Kočka, Jiří0:3 3:0 3:S   1:3 7:6  0
28 Hlaváček, Vojtěch1:3 3:1 3:0 3:1   10:5  0

Skupina 6
extra body 80

 Veselý, Ludovit   (1)
 Honek, Jaroslav   (2)
 Franta, Karel   (3)
 Uhlík, Petr   (4)
 Čech, Mila   (5)

 Bodů    Veselý, Ludovit Honek, Jaroslav Franta, Karel Uhlík, Petr Čech, Mila
 Skore 
 Skreč 
25 Veselý, Ludovit  3:S S:S 3:S 3:S 9:0  1
-18 Honek, JaroslavS:3   S:S S:S S:S 0:3  4
-20 Franta, KarelS:S S:S   S:S S:S 0:0  4
-18 Uhlík, PetrS:3 S:S S:S   S:S 0:3  4
-18 Čech, MilaS:3 S:S S:S S:S   0:3  4

Skupina 7
extra body 70

 Škampa, Jakub   (1)
 Polčáková, Martina   (2)
 Wilczek, David   (3)
 Hankovský, Dávid   (4)
 Stehlíková, Petra   (5)

 Bodů    Škampa, Jakub Polčáková, Martina Wilczek, David Hankovský, Dávid Stehlíková, Petra
 Skore 
 Skreč 
-9 Škampa, Jakub  S:3 S:S S:S 2:3 2:6  3
28 Polčáková, Martina3:S   3:S 3:1 0:3 9:4  0
-16 Wilczek, DavidS:S S:3   S:S S:3 0:6  4
-8 Hankovský, Dávid S:S 1:3 S:S   0:3 1:6  2
36 Stehlíková, Petra3:2 3:0 3:S 3:0   12:2  0

Skupina 8
extra body 60

 Bátor, Petr   (1)
 Bosakova, Zdenka   (2)
 Zlatý, Petr   (3)
 Turková, Michaela   (4)
 Kubánek, Pavel   (5)

 Bodů    Bátor, Petr Bosakova, Zdenka Zlatý, Petr Turková, Michaela Kubánek, Pavel
 Skore 
 Skreč 
-1 Bátor, Petr  3:S S:3 S:3 S:S 3:6  3
-12 Bosakova, ZdenkaS:3   S:3 S:3 S:3 0:12  4
40 Zlatý, Petr3:S 3:S   3:S 3:S 12:0  0
27 Turková, Michaela3:S 3:S S:3   3:0 9:3  1
2 Kubánek, PavelS:S 3:S S:3 0:3   3:6  2

Skupina 9
extra body 50

 Kojecký, Zbyněk   (1)
 Chovancová, Anna   (2)
 Bumba, Jakub   (3)
 novotný, martin   (4)
 Tomášek, Zbyněk   (5)

 Bodů    Kojecký, Zbyněk Chovancová, Anna Bumba, Jakub novotný, martin Tomášek, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
-18 Kojecký, Zbyněk  S:S S:S S:3 S:S 0:3  4
0 Chovancová, AnnaS:S   3:0 0:3 S:S 3:3  2
-10 Bumba, JakubS:S 0:3   0:3 S:S 0:6  2
30 novotný, martin3:S 3:0 3:0   0:3 9:3  0
-5 Tomášek, ZbyněkS:S S:S S:S 3:0   3:0  3

Skupina 10
extra body 40

 Liskova, Karolina   (1)
 Třebická, Alena   (2)
 Krásný, Tomáš   (3)
 Metusalen, Pavel   (4)
 Lacina, Tomáš   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Třebická, Alena Krásný, Tomáš Metusalen, Pavel Lacina, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
-13 Liskova, Karolina   S:3 S:S 0:3 S:S 0:6  3
20 Třebická, Alena3:S   0:3 0:3 3:S 6:6  0
0 Krásný, TomášS:S 3:0   0:3 S:S 3:3  2
40 Metusalen, Pavel3:0 3:0 3:0   3:0 12:0  0
-13 Lacina, Tomáš S:S S:3 S:S 0:3   0:6  3

Skupina 11
extra body 30

 Říha, Jan   (1)
 Bauer , TOMÁŠ   (2)
 Kupka, Milan   (3)
 Staněk, Jan   (4)
 Mihula, Jiří   (5)

 Bodů    Říha, Jan Bauer , TOMÁŠ Kupka, Milan Staněk, Jan Mihula, Jiří
 Skore 
 Skreč 
2 Říha, Jan  0:3 1:3 0:3 0:3 1:12  0
20 Bauer , TOMÁŠ 3:0   3:0 0:3 0:3 6:6  0
2 Kupka, Milan3:1 0:3   S:3 S:3 3:10  2
36 Staněk, Jan3:0 3:0 3:S   3:2 12:2  0
34 Mihula, Jiří3:0 3:0 3:S 2:3   11:3  0

Skupina 12
extra body 20

 Jakeš, Vladimír   (1)
 Moucha, Marek   (2)
 Bárta, Petr   (3)
 Matoušek, Radek   (4)
 Homolka, Vojtěch   (5)
 Fuksa, Filip   (6)

 Bodů    Jakeš, Vladimír Moucha, Marek Bárta, Petr Matoušek, Radek Homolka, Vojtěch Fuksa, Filip
 Skore 
 Skreč 
24 Jakeš, Vladimír  3:S 2:3 0:3 3:S 0:3 8:9  0
-17 Moucha, MarekS:3   S:3 S:3 S:S S:3 0:12  5
26 Bárta, Petr3:2 3:S   0:3 3:S 0:3 9:8  0
44 Matoušek, Radek3:0 3:S 3:0   3:0 2:3 14:3  0
-14 Homolka, VojtěchS:3 S:S S:3 0:3   S:3 0:12  4
46 Fuksa, Filip3:0 3:S 3:0 3:2 3:S   15:2  0

Skupina 13
extra body 10

 Skoupý, Jan   (1)
 Kolací, Jan   (2)

 Bodů    Skoupý, Jan Kolací, Jan
 Skore 
 Skreč 
8 Skoupý, Jan  3:1 3:1  0
2 Kolací, Jan1:3   1:3  0
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS