Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 31.12.2018


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 2/2017
termín: 04.07.2017 - 31.08.2017

Skupina 1
extra body 100

 Jelínek, Petr   (1)
 Kubů, Martin   (2)
 Silovský, Tadeáš   (3)
 Fendrych, Adam   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Fendrych, Adam Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
2 Jelínek, Petr  0:3 0:3 0:3 1:3 1:12  0
30 Kubů, Martin3:0   2:3 3:1 3:1 11:5  0
36 Silovský, Tadeáš3:0 3:2   3:0 3:0 12:2  0
14 Fendrych, Adam3:0 1:3 0:3   1:3 5:9  0
18 Košťál, Zbyněk3:1 1:3 0:3 3:1   7:8  0

Skupina 2
extra body 90

 Karas, Jan   (1)
 Vybíral, Jaroslav   (2)
 Litera, Jiří   (3)
 Stupavský, Milan   (4)
 Trnka, Michael   (5)

 Bodů    Karas, Jan Vybíral, Jaroslav Litera, Jiří Stupavský, Milan Trnka, Michael
 Skore 
 Skreč 
25 Karas, Jan  S:S 3:0 3:0 3:0 9:0  1
-9 Vybíral, JaroslavS:S   S:S S:S 3:2 3:2  3
-1 Litera, Jiří0:3 S:S   1:3 1:3 2:9  1
13 Stupavský, Milan0:3 S:S 3:1   3:0 6:4  1
12 Trnka, Michael0:3 2:3 3:1 0:3   5:10  0

Skupina 3
extra body 80

 MAHR, Jiří   (1)
 Steklý, Jiří   (2)
 Franta, Karel   (3)
 Dojáček, Jaromír   (4)
 Čech, Dalibor   (5)

 Bodů    MAHR, Jiří Steklý, Jiří Franta, Karel Dojáček, Jaromír Čech, Dalibor
 Skore 
 Skreč 
25 MAHR, Jiří  3:0 S:S 3:S 3:0 9:0  1
22 Steklý, Jiří0:3   3:S 3:S 1:3 7:6  0
-16 Franta, KarelS:S S:3   S:S S:3 0:6  4
-14 Dojáček, JaromírS:3 S:3 S:S   S:3 0:9  4
28 Čech, Dalibor0:3 3:1 3:S 3:S   9:4  0

Skupina 4
extra body 70

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Veselý, Ludovit   (2)
 Kodýtek, Filip   (3)
 Koval, Matúš   (4)
 Jeništa, Marek   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Veselý, Ludovit Kodýtek, Filip Koval, Matúš Jeništa, Marek
 Skore 
 Skreč 
-20 KAČUR, Tomáš  S:S S:S S:S S:S 0:0  4
-18 Veselý, LudovitS:S   S:3 S:S S:S 0:3  4
25 Kodýtek, FilipS:S 3:S   3:S 3:S 9:0  1
-18 Koval, MatúšS:S S:S S:3   S:S 0:3  4
-18 Jeništa, MarekS:S S:S S:3 S:S   0:3  4

Skupina 5
extra body 60

 Honek, Jaroslav   (1)
 Dekrová, Zuzana   (2)
 Pešta, Tomáš   (3)
 Marko, Matúš   (4)
 Wilczek, David   (5)

 Bodů    Honek, Jaroslav Dekrová, Zuzana Pešta, Tomáš Marko, Matúš Wilczek, David
 Skore 
 Skreč 
22 Honek, Jaroslav  3:0 1:3 1:3 3:1 8:7  0
6 Dekrová, Zuzana0:3   0:3 2:3 1:3 3:12  0
32 Pešta, Tomáš3:1 3:0   3:2 3:1 12:4  0
26 Marko, Matúš3:1 3:2 2:3   3:1 11:7  0
14 Wilczek, David1:3 3:1 1:3 1:3   6:10  0

Skupina 6
extra body 50

 Cichrová, Lucka   (1)
 Sokol, Josef   (2)
 Škampa, Jakub   (3)
 Polčáková, Martina   (4)
 Uhlík, Petr   (5)

 Bodů    Cichrová, Lucka Sokol, Josef Škampa, Jakub Polčáková, Martina Uhlík, Petr
 Skore 
 Skreč 
26 Cichrová, Lucka  3:0 0:3 3:2 3:S 9:5  0
18 Sokol, Josef0:3   1:3 3:2 3:S 7:8  0
8 Škampa, Jakub3:0 3:1   S:S S:S 6:1  2
7 Polčáková, Martina2:3 2:3 S:S   2:3 6:9  1
-5 Uhlík, PetrS:3 S:3 S:S 3:2   3:8  3

Skupina 7
extra body 40

 SICHROVSKÝ, Michal   (1)
 Bátor, Petr   (2)
 Dragón, Dalibor   (3)
 Kojecký, Zbyněk   (4)
 Zlatý, Petr   (5)

 Bodů    SICHROVSKÝ, Michal Bátor, Petr Dragón, Dalibor Kojecký, Zbyněk Zlatý, Petr
 Skore 
 Skreč 
-18 SICHROVSKÝ, Michal  S:S S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Bátor, PetrS:S   S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Dragón, DaliborS:S S:S   S:S S:3 0:3  4
-15 Kojecký, ZbyněkS:S S:S S:S   0:3 0:3  3
40 Zlatý, Petr3:S 3:S 3:S 3:0   12:0  0

Skupina 8
extra body 30

 NOVÁK, Michal   (1)
 Liskova, Karolina   (2)
 Hlobeňová, Anna   (3)
 Bosakova, Zdenka   (4)
 Chovancová, Anna   (5)
 Rosmarin, Jan   (6)

 Bodů    NOVÁK, Michal Liskova, Karolina Hlobeňová, Anna Bosakova, Zdenka Chovancová, Anna Rosmarin, Jan
 Skore 
 Skreč 
-19 NOVÁK, Michal  S:S S:S S:3 S:3 S:3 0:9  5
4 Liskova, Karolina S:S   S:S 3:0 2:3 0:3 5:6  2
4 Hlobeňová, AnnaS:S S:S   3:0 2:3 0:3 5:6  2
10 Bosakova, Zdenka3:S 0:3 0:3   0:3 0:3 3:12  0
34 Chovancová, Anna3:S 3:2 3:2 3:0   1:3 13:7  0
48 Rosmarin, Jan3:S 3:0 3:0 3:0 3:1   15:1  0

Skupina 9
extra body 20

 Říha, Jan   (1)
 Hankovský, Dávid   (2)
 Homola, Lukáš   (3)
 Dusek, Jaroslav   (4)
 Bumba, Jakub   (5)
 Horkavý, Milan   (6)

 Bodů    Říha, Jan Hankovský, Dávid Homola, Lukáš Dusek, Jaroslav Bumba, Jakub Horkavý, Milan
 Skore 
 Skreč 
0 Říha, Jan  S:S 0:3 S:S 3:S 0:3 3:6  2
-5 Hankovský, Dávid S:S   0:3 S:S 3:S S:S 3:3  3
33 Homola, Lukáš3:0 3:0   3:0 3:1 S:S 12:1  1
-18 Dusek, JaroslavS:S S:S 0:3   S:S S:3 0:6  4
-12 Bumba, JakubS:3 S:3 1:3 S:S   S:3 1:12  4
20 Horkavý, Milan3:0 S:S S:S 3:S 3:S   9:0  2

Skupina 10
extra body 10

 Kočka, Jiří   (1)
 novotný, martin   (2)

 Bodů    Kočka, Jiří novotný, martin
 Skore 
 Skreč 
-5 Kočka, Jiří  S:S 0:0  1
-5 novotný, martinS:S   0:0  1
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS