Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 31.08.2018


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 11/2018
termín: 04.05.2018 - 31.05.2018

Skupina 1
extra body 120

 Kubů, Martin   (1)
 Silovský, Tadeáš   (2)
 Pešta, Tomáš   (3)
 Čech, Dalibor   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Pešta, Tomáš Čech, Dalibor Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
24 Kubů, Martin  0:3 2:3 3:S 3:0 8:6  0
40 Silovský, Tadeáš3:0   3:S 3:S 3:0 12:0  0
15 Pešta, Tomáš3:2 S:3   3:S 1:3 7:8  1
-12 Čech, DaliborS:3 S:3 S:3   S:3 0:12  4
18 Košťál, Zbyněk0:3 0:3 3:1 3:S   6:7  0

Skupina 2
extra body 110

 Karas, Jan   (1)
 Jelínek, Petr   (2)
 Stupavský, Milan   (3)
 Horkavý, Milan   (4)
 Hlaváček, Vojtěch   (5)

 Bodů    Karas, Jan Jelínek, Petr Stupavský, Milan Horkavý, Milan Hlaváček, Vojtěch
 Skore 
 Skreč 
36 Karas, Jan  3:S 3:1 3:0 3:1 12:2  0
-12 Jelínek, PetrS:3   S:3 S:3 S:3 0:12  4
28 Stupavský, Milan1:3 3:S   3:S 3:2 10:5  0
7 Horkavý, Milan0:3 3:S S:3   0:3 3:9  1
26 Hlaváček, Vojtěch1:3 3:S 2:3 3:0   9:6  0

Skupina 3
extra body 100

 Koval, Matúš   (1)
 Vybíral, Jaroslav   (2)
 Litera, Jiří   (3)
 Trnka, Michael   (4)
 Kočka, Jiří   (5)

 Bodů    Koval, Matúš Vybíral, Jaroslav Litera, Jiří Trnka, Michael Kočka, Jiří
 Skore 
 Skreč 
-1 Koval, Matúš  0:3 S:S 0:3 2:3 2:9  1
36 Vybíral, Jaroslav3:0   3:0 3:1 3:1 12:2  0
-1 Litera, JiříS:S 0:3   1:3 1:3 2:9  1
24 Trnka, Michael3:0 1:3 3:1   2:3 9:7  0
22 Kočka, Jiří3:2 1:3 3:1 3:2   10:8  0

Skupina 4
extra body 90

 Veselý, Ludovit   (1)
 Kodýtek, Filip   (2)
 Jeništa, Marek   (3)
 Homola, Lukáš   (4)
 Stehlíková, Petra   (5)

 Bodů    Veselý, Ludovit Kodýtek, Filip Jeništa, Marek Homola, Lukáš Stehlíková, Petra
 Skore 
 Skreč 
40 Veselý, Ludovit  3:0 3:S 3:0 3:0 12:0  0
24 Kodýtek, Filip0:3   3:1 3:1 3:1 9:6  0
-7 Jeništa, MarekS:3 1:3   S:3 S:3 1:12  3
18 Homola, Lukáš0:3 1:3 3:S   3:2 7:8  0
16 Stehlíková, Petra0:3 1:3 3:S 2:3   6:9  0

Skupina 5
extra body 80

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Cichrová, Lucka   (2)
 Dekrová, Zuzana   (3)
 Dragón, Dalibor   (4)
 Turková, Michaela   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Cichrová, Lucka Dekrová, Zuzana Dragón, Dalibor Turková, Michaela
 Skore 
 Skreč 
-18 KAČUR, Tomáš  S:S S:3 S:S S:S 0:3  4
-8 Cichrová, LuckaS:S   0:3 S:S 1:3 1:6  2
26 Dekrová, Zuzana3:S 3:0   0:3 3:2 9:5  0
6 Dragón, DaliborS:S S:S 3:0   3:2 6:2  2
11 Turková, MichaelaS:S 3:1 2:3 2:3   7:7  1

Skupina 6
extra body 70

 Franta, Karel   (1)
 Polčáková, Martina   (2)
 Uhlík, Petr   (3)
 novotný, martin   (4)
 Kubánek, Pavel   (5)

 Bodů    Franta, Karel Polčáková, Martina Uhlík, Petr novotný, martin Kubánek, Pavel
 Skore 
 Skreč 
36 Franta, Karel  3:2 3:S 3:0 3:0 12:2  0
16 Polčáková, Martina2:3   3:S 0:3 1:3 6:9  0
-12 Uhlík, PetrS:3 S:3   S:3 S:3 0:12  4
26 novotný, martin0:3 3:0 3:S   3:2 9:5  0
22 Kubánek, Pavel0:3 3:1 3:S 2:3   8:7  0

Skupina 7
extra body 60

 Wilczek, David   (1)
 Bosakova, Zdenka   (2)
 Zlatý, Petr   (3)
 Hankovský, Dávid   (4)
 Tomášek, Zbyněk   (5)

 Bodů    Wilczek, David Bosakova, Zdenka Zlatý, Petr Hankovský, Dávid Tomášek, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
-18 Wilczek, David  S:S S:S S:S S:3 0:3  4
-20 Bosakova, ZdenkaS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-15 Zlatý, PetrS:S S:S   S:S 0:3 0:3  3
-18 Hankovský, Dávid S:S S:S S:S   S:3 0:3  4
25 Tomášek, Zbyněk3:S S:S 3:0 3:S   9:0  1

Skupina 8
extra body 50

 Bátor, Petr   (1)
 Honek, Jaroslav   (2)
 Škampa, Jakub   (3)
 Bumba, Jakub   (4)
 Staněk, Jan   (5)

 Bodů    Bátor, Petr Honek, Jaroslav Škampa, Jakub Bumba, Jakub Staněk, Jan
 Skore 
 Skreč 
-18 Bátor, Petr  S:S S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Honek, JaroslavS:S   S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Škampa, JakubS:S S:S   S:S S:3 0:3  4
-18 Bumba, JakubS:S S:S S:S   S:3 0:3  4
40 Staněk, Jan3:S 3:S 3:S 3:S   12:0  0

Skupina 9
extra body 40

 Kojecký, Zbyněk   (1)
 Chovancová, Anna   (2)
 Lacina, Tomáš   (3)
 Matoušek, Radek   (4)
 Fuksa, Filip   (5)

 Bodů    Kojecký, Zbyněk Chovancová, Anna Lacina, Tomáš Matoušek, Radek Fuksa, Filip
 Skore 
 Skreč 
-15 Kojecký, Zbyněk  S:S S:S S:S 0:3 0:3  3
-20 Chovancová, AnnaS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-15 Lacina, Tomáš S:S S:S   S:S 0:3 0:3  3
-11 Matoušek, RadekS:S S:S S:S   2:3 2:3  3
21 Fuksa, Filip3:0 S:S 3:0 3:2   9:2  1

Skupina 10
extra body 30

 Metusalen, Pavel   (1)
 Bauer , TOMÁŠ   (2)
 Bárta, Petr   (3)
 Mihula, Jiří   (4)
 Skoupý, Jan   (5)

 Bodů    Metusalen, Pavel Bauer , TOMÁŠ Bárta, Petr Mihula, Jiří Skoupý, Jan
 Skore 
 Skreč 
-1 Metusalen, Pavel  S:3 S:3 S:S 3:S 3:6  3
30 Bauer , TOMÁŠ 3:S   0:3 3:S 3:S 9:3  0
40 Bárta, Petr3:S 3:0   3:S 3:S 12:0  0
-1 Mihula, JiříS:S S:3 S:3   3:S 3:6  3
-12 Skoupý, JanS:3 S:3 S:3 S:3   0:12  4

Skupina 11
extra body 20

 Liskova, Karolina   (1)
 Krásný, Tomáš   (2)
 Kupka, Milan   (3)
 Kolací, Jan   (4)
 Skokan, Jindřich   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Krásný, Tomáš Kupka, Milan Kolací, Jan Skokan, Jindřich
 Skore 
 Skreč 
-3 Liskova, Karolina   S:S 3:S S:3 S:S 3:3  3
-3 Krásný, TomášS:S   3:S S:3 S:S 3:3  3
-12 Kupka, MilanS:3 S:3   S:3 S:3 0:12  4
40 Kolací, Jan3:S 3:S 3:S   3:S 12:0  0
-3 Skokan, JindřichS:S S:S 3:S S:3   3:3  3

Skupina 12
extra body 10

 Říha, Jan   (1)
 Jakeš, Vladimír   (2)
 Homolka, Vojtěch   (3)
 Hecko, Michal   (4)
 Fiala, Martin   (5)

 Bodů    Říha, Jan Jakeš, Vladimír Homolka, Vojtěch Hecko, Michal Fiala, Martin
 Skore 
 Skreč 
-18 Říha, Jan  S:S S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Jakeš, VladimírS:S   S:S S:S S:3 0:3  4
-18 Homolka, VojtěchS:S S:S   S:S S:3 0:3  4
-20 Hecko, MichalS:S S:S S:S   S:S 0:0  4
25 Fiala, Martin3:S 3:S 3:S S:S   9:0  1
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS