Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 31.08.2019


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 4/2019
termín: 03.12.2018 - 31.12.2018

Skupina 1
extra body 120

 Kubů, Martin   (1)
 Silovský, Tadeáš   (2)
 Vybíral, Jaroslav   (3)
 Stupavský, Milan   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Vybíral, Jaroslav Stupavský, Milan Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
28 Kubů, Martin  1:3 3:0 3:0 3:2 10:5  0
36 Silovský, Tadeáš3:1   3:1 3:S 3:0 12:2  0
12 Vybíral, Jaroslav0:3 1:3   1:3 3:1 5:10  0
5 Stupavský, Milan0:3 S:3 3:1   0:3 3:10  1
16 Košťál, Zbyněk2:3 0:3 1:3 3:0   6:9  0

Skupina 2
extra body 110

 Jelínek, Petr   (1)
 Pešta, Tomáš   (2)
 Kočka, Jiří   (3)
 Hlaváček, Vojtěch   (4)
 Staněk, Jan   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Pešta, Tomáš Kočka, Jiří Hlaváček, Vojtěch Staněk, Jan
 Skore 
 Skreč 
36 Jelínek, Petr  3:1 3:0 3:S 3:1 12:2  0
26 Pešta, Tomáš1:3   3:1 3:S 3:2 10:6  0
20 Kočka, Jiří0:3 1:3   3:S 3:1 7:7  0
-12 Hlaváček, VojtěchS:3 S:3 S:3   S:3 0:12  4
18 Staněk, Jan1:3 2:3 1:3 3:S   7:9  0

Skupina 3
extra body 100

 Karas, Jan   (1)
 Litera, Jiří   (2)
 Trnka, Michael   (3)
 Franta, Karel   (4)
 Čech, Dalibor   (5)

 Bodů    Karas, Jan Litera, Jiří Trnka, Michael Franta, Karel Čech, Dalibor
 Skore 
 Skreč 
40 Karas, Jan  3:0 3:0 3:S 3:S 12:0  0
8 Litera, Jiří0:3   2:3 0:3 2:3 4:12  0
22 Trnka, Michael0:3 3:2   3:S 3:2 9:7  0
1 Franta, KarelS:3 3:0 S:3   S:3 3:9  3
17 Čech, DaliborS:3 3:2 2:3 3:S   8:8  1

Skupina 4
extra body 90

 Kodýtek, Filip   (1)
 Koval, Matúš   (2)
 novotný, martin   (3)
 Bárta, Petr   (4)
 Fuksa, Filip   (5)

 Bodů    Kodýtek, Filip Koval, Matúš novotný, martin Bárta, Petr Fuksa, Filip
 Skore 
 Skreč 
15 Kodýtek, Filip  S:S 3:0 3:0 0:3 6:3  1
-11 Koval, MatúšS:S   S:3 S:3 0:3 0:9  3
14 novotný, martin0:3 3:S   2:3 0:3 5:9  0
16 Bárta, Petr0:3 3:S 3:2   0:3 6:8  0
40 Fuksa, Filip3:0 3:0 3:0 3:0   12:0  0

Skupina 5
extra body 80

 Cichrová, Lucka   (1)
 Dekrová, Zuzana   (2)
 Jeništa, Marek   (3)
 Turková, Michaela   (4)
 Kubánek, Pavel   (5)

 Bodů    Cichrová, Lucka Dekrová, Zuzana Jeništa, Marek Turková, Michaela Kubánek, Pavel
 Skore 
 Skreč 
2 Cichrová, Lucka  1:3 0:3 0:3 0:3 1:12  0
12 Dekrová, Zuzana3:1   0:3 1:3 1:3 5:10  0
40 Jeništa, Marek3:0 3:0   3:0 3:0 12:0  0
20 Turková, Michaela3:0 3:1 0:3   1:3 7:7  0
26 Kubánek, Pavel3:0 3:1 0:3 3:1   9:5  0

Skupina 6
extra body 70

 Veselý, Ludovit   (1)
 Polčáková, Martina   (2)
 Zlatý, Petr   (3)
 Bauer , TOMÁŠ   (4)
 Kolací, Jan   (5)

 Bodů    Veselý, Ludovit Polčáková, Martina Zlatý, Petr Bauer , TOMÁŠ Kolací, Jan
 Skore 
 Skreč 
-12 Veselý, Ludovit  S:3 S:3 S:3 S:3 0:12  4
12 Polčáková, Martina3:S   0:3 1:3 0:3 4:9  0
24 Zlatý, Petr3:S 3:0   0:3 2:3 8:6  0
38 Bauer , TOMÁŠ 3:S 3:1 3:0   3:0 12:1  0
26 Kolací, Jan3:S 3:0 3:2 0:3   9:5  0

Skupina 7
extra body 60

 Dragón, Dalibor   (1)
 Bosakova, Zdenka   (2)
 Homola, Lukáš   (3)
 Matoušek, Radek   (4)
 Zenkl, Tomáš   (5)

 Bodů    Dragón, Dalibor Bosakova, Zdenka Homola, Lukáš Matoušek, Radek Zenkl, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
1 Dragón, Dalibor  3:S S:3 S:3 S:3 3:9  3
-12 Bosakova, ZdenkaS:3   S:3 S:3 S:3 0:12  4
19 Homola, Lukáš3:S 3:S   S:S 2:3 8:3  1
25 Matoušek, Radek3:S 3:S S:S   3:0 9:0  1
26 Zenkl, Tomáš3:S 3:S 3:2 0:3   9:5  0

Skupina 8
extra body 50

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Kojecký, Zbyněk   (2)
 Hankovský, Dávid   (3)
 Lacina, Tomáš   (4)
 Brouček, Miloš   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Kojecký, Zbyněk Hankovský, Dávid Lacina, Tomáš Brouček, Miloš
 Skore 
 Skreč 
-20 KAČUR, Tomáš  S:S S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Kojecký, ZbyněkS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Hankovský, Dávid S:S S:S   S:S S:S 0:0  4
-20 Lacina, Tomáš S:S S:S S:S   S:S 0:0  4
-20 Brouček, MilošS:S S:S S:S S:S   0:0  4

Skupina 9
extra body 40

 Liskova, Karolina   (1)
 Škampa, Jakub   (2)
 Bumba, Jakub   (3)
 Krásný, Tomáš   (4)
 Němeček, Josef   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Škampa, Jakub Bumba, Jakub Krásný, Tomáš Němeček, Josef
 Skore 
 Skreč 
-1 Liskova, Karolina   S:S 2:3 0:3 0:3 2:9  1
-16 Škampa, JakubS:S   S:S S:3 S:3 0:6  4
-5 Bumba, Jakub3:2 S:S   S:3 S:3 3:8  3
30 Krásný, Tomáš3:0 3:S 3:S   0:3 9:3  0
40 Němeček, Josef3:0 3:S 3:S 3:0   12:0  0

Skupina 10
extra body 30

 Říha, Jan   (1)
 Metusalen, Pavel   (2)
 Kupka, Milan   (3)
 Skoupý, Jan   (4)
 Nguyen, Hoang Manh   (5)

 Bodů    Říha, Jan Metusalen, Pavel Kupka, Milan Skoupý, Jan Nguyen, Hoang Manh
 Skore 
 Skreč 
20 Říha, Jan  3:S 3:S 0:3 0:3 6:6  0
-14 Metusalen, PavelS:3   S:S S:3 S:3 0:9  4
-14 Kupka, MilanS:3 S:S   S:3 S:3 0:9  4
38 Skoupý, Jan3:0 3:S 3:S   3:1 12:1  0
32 Nguyen, Hoang Manh3:0 3:S 3:S 1:3   10:3  0

Skupina 11
extra body 20

 Bátor, Petr   (1)
 Mihula, Jiří   (2)
 Hecko, Michal   (3)
 Skokan, Jindřich   (4)
 Kopejsková, Bára   (5)
 Flemr, Simon   (6)

 Bodů    Bátor, Petr Mihula, Jiří Hecko, Michal Skokan, Jindřich Kopejsková, Bára Flemr, Simon
 Skore 
 Skreč 
-23 Bátor, Petr  S:S S:S S:S S:3 S:S 0:3  5
-23 Mihula, JiříS:S   S:S S:S S:3 S:S 0:3  5
-23 Hecko, MichalS:S S:S   S:S S:3 S:S 0:3  5
-23 Skokan, JindřichS:S S:S S:S   S:3 S:S 0:3  5
50 Kopejsková, Bára3:S 3:S 3:S 3:S   3:S 15:0  0
-23 Flemr, SimonS:S S:S S:S S:S S:3   0:3  5

Skupina 12
extra body 10

 Mejsnarová, Soňa   (1)

 Bodů    Mejsnarová, Soňa
 Skore 
 Skreč 
Mejsnarová, Soňa  :  
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS