Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 31.08.2019


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 10/2019
termín: 05.06.2019 - 30.06.2019

Skupina 1
extra body 110

 Jelínek, Petr   (1)
 Vybíral, Jaroslav   (2)
 Košťál, Zbyněk   (3)
 Staněk, Jan   (4)
 Fuksa, Filip   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Vybíral, Jaroslav Košťál, Zbyněk Staněk, Jan Fuksa, Filip
 Skore 
 Skreč 
24 Jelínek, Petr  3:1 0:3 3:1 3:1 9:6  0
14 Vybíral, Jaroslav1:3   0:3 3:0 1:3 5:9  0
40 Košťál, Zbyněk3:0 3:0   3:0 3:0 12:0  0
2 Staněk, Jan1:3 0:3 0:3   0:3 1:12  0
20 Fuksa, Filip1:3 3:1 0:3 3:0   7:7  0

Skupina 2
extra body 100

 Kubů, Martin   (1)
 Silovský, Tadeáš   (2)
 Kočka, Jiří   (3)
 Matoušek, Radek   (4)
 Zenkl, Tomáš   (5)

 Bodů    Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Kočka, Jiří Matoušek, Radek Zenkl, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
40 Kubů, Martin  3:0 3:S 3:0 3:0 12:0  0
5 Silovský, Tadeáš0:3   3:S S:S 0:3 3:6  1
-12 Kočka, JiříS:3 S:3   S:3 S:3 0:12  4
0 Matoušek, Radek0:3 S:S 3:S   S:S 3:3  2
15 Zenkl, Tomáš0:3 3:0 3:S S:S   6:3  1

Skupina 3
extra body 90

 Pešta, Tomáš   (1)
 Litera, Jiří   (2)
 Trnka, Michael   (3)
 Franta, Karel   (4)
 Čech, Dalibor   (5)

 Bodů    Pešta, Tomáš Litera, Jiří Trnka, Michael Franta, Karel Čech, Dalibor
 Skore 
 Skreč 
32 Pešta, Tomáš  3:S 3:0 1:3 3:S 10:3  0
1 Litera, JiříS:3   S:3 S:3 3:S 3:9  3
17 Trnka, Michael0:3 3:S   S:3 3:S 6:6  1
38 Franta, Karel3:1 3:S 3:S   3:S 12:1  0
-12 Čech, DaliborS:3 S:3 S:3 S:3   0:12  4

Skupina 4
extra body 80

 Kodýtek, Filip   (1)
 Jeništa, Marek   (2)
 Turková, Michaela   (3)
 Skoupý, Jan   (4)
 Nguyen, Hoang Manh   (5)

 Bodů    Kodýtek, Filip Jeništa, Marek Turková, Michaela Skoupý, Jan Nguyen, Hoang Manh
 Skore 
 Skreč 
32 Kodýtek, Filip  3:1 3:1 3:0 3:2 12:4  0
22 Jeništa, Marek1:3   3:0 3:S 0:3 7:6  0
-3 Turková, Michaela1:3 0:3   S:S 0:3 1:9  1
0 Skoupý, Jan0:3 S:3 S:S   3:1 3:7  2
26 Nguyen, Hoang Manh2:3 3:0 3:0 1:3   9:6  0

Skupina 5
extra body 70

 Stupavský, Milan   (1)
 novotný, martin   (2)
 Bárta, Petr   (3)
 Němeček, Josef   (4)
 Mejsnarová, Soňa   (5)

 Bodů    Stupavský, Milan novotný, martin Bárta, Petr Němeček, Josef Mejsnarová, Soňa
 Skore 
 Skreč 
1 Stupavský, Milan  S:3 3:S S:3 S:3 3:9  3
26 novotný, martin3:S   3:S 1:3 2:3 9:6  0
-12 Bárta, PetrS:3 S:3   S:3 S:3 0:12  4
38 Němeček, Josef3:S 3:1 3:S   3:0 12:1  0
26 Mejsnarová, Soňa3:S 3:2 3:S 0:3   9:5  0

Skupina 6
extra body 60

 Dekrová, Zuzana   (1)
 Koval, Matúš   (2)
 Kubánek, Pavel   (3)
 Dolanský, Lukáš   (4)
 Linx, Petr   (5)

 Bodů    Dekrová, Zuzana Koval, Matúš Kubánek, Pavel Dolanský, Lukáš Linx, Petr
 Skore 
 Skreč 
22 Dekrová, Zuzana  3:S 3:1 0:3 2:3 8:7  0
-12 Koval, MatúšS:3   S:3 S:3 S:3 0:12  4
22 Kubánek, Pavel1:3 3:S   0:3 3:0 7:6  0
36 Dolanský, Lukáš3:0 3:S 3:0   3:2 12:2  0
20 Linx, Petr3:2 3:S 0:3 2:3   8:8  0

Skupina 7
extra body 50

 Cichrová, Lucka   (1)
 Bauer , TOMÁŠ   (2)
 Kolací, Jan   (3)
 Klejna, Martin   (4)
 Maslanak, Tomas   (5)

 Bodů    Cichrová, Lucka Bauer , TOMÁŠ Kolací, Jan Klejna, Martin Maslanak, Tomas
 Skore 
 Skreč 
-12 Cichrová, Lucka  S:3 S:3 S:3 S:3 0:12  4
-1 Bauer , TOMÁŠ 3:S   S:S S:3 S:3 3:6  3
-1 Kolací, Jan3:S S:S   S:3 S:3 3:6  3
34 Klejna, Martin3:S 3:S 3:S   2:3 11:3  0
36 Maslanak, Tomas3:S 3:S 3:S 3:2   12:2  0

Skupina 8
extra body 40

 Polčáková, Martina   (1)
 Hankovský, Dávid   (2)
 Skokan, Jindřich   (3)
 Flemr, Simon   (4)
 Loula, Zdeněk   (5)

 Bodů    Polčáková, Martina Hankovský, Dávid Skokan, Jindřich Flemr, Simon Loula, Zdeněk
 Skore 
 Skreč 
30 Polčáková, Martina  3:S 3:S 3:S 0:3 9:3  0
-16 Hankovský, Dávid S:3   S:S S:S S:3 0:6  4
-1 Skokan, JindřichS:3 S:S   3:0 S:3 3:6  3
-8 Flemr, SimonS:3 S:S 0:3   0:3 0:9  2
40 Loula, Zdeněk3:0 3:S 3:S 3:0   12:0  0

Skupina 9
extra body 30

 Bumba, Jakub   (1)
 Krásný, Tomáš   (2)
 Kopejsková, Bára   (3)
 Varga, Dominik   (4)
 Sojková, Radmila   (5)

 Bodů    Bumba, Jakub Krásný, Tomáš Kopejsková, Bára Varga, Dominik Sojková, Radmila
 Skore 
 Skreč 
0 Bumba, Jakub  3:S 0:3 S:S S:S 3:3  2
1 Krásný, TomášS:3   S:3 S:3 3:0 3:9  3
40 Kopejsková, Bára3:0 3:S   3:S 3:0 12:0  0
-3 Varga, DominikS:S 3:S S:3   S:S 3:3  3
-10 Sojková, RadmilaS:S 0:3 0:3 S:S   0:6  2

Skupina 10
extra body 20

 Liskova, Karolina   (1)
 Říha, Jan   (2)
 Brouček, Miloš   (3)
 Krňanský, Vojtěch   (4)
 Vaňous, Filip   (5)
 Halada, Petr   (6)

 Bodů    Liskova, Karolina Říha, Jan Brouček, Miloš Krňanský, Vojtěch Vaňous, Filip Halada, Petr
 Skore 
 Skreč 
-20 Liskova, Karolina   S:S 0:3 S:S S:S S:S 0:3  4
-25 Říha, JanS:S   S:S S:S S:S S:S 0:0  5
-10 Brouček, Miloš3:0 S:S   S:S S:S S:S 3:0  4
-25 Krňanský, VojtěchS:S S:S S:S   S:S S:S 0:0  5
-25 Vaňous, FilipS:S S:S S:S S:S   S:S 0:0  5
-25 Halada, PetrS:S S:S S:S S:S S:S   0:0  5

Skupina 11
extra body 10

 Nguyen, Dinh Hoang   (1)
 Mikolajek, Petr   (2)
 Dubský, Petr   (3)
 Kolář, Petr   (4)

 Bodů    Nguyen, Dinh Hoang Mikolajek, Petr Dubský, Petr Kolář, Petr
 Skore 
 Skreč 
-15 Nguyen, Dinh Hoang  S:S S:S S:S 0:0  3
-15 Mikolajek, PetrS:S   S:S S:S 0:0  3
-15 Dubský, PetrS:S S:S   S:S 0:0  3
-15 Kolář, PetrS:S S:S S:S   0:0  3
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS