Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 30.04.2019


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 9/2017
termín: 03.03.2017 - 31.03.2017

Skupina 1
extra body 100

 HYNKOVÁ, Lucka   (1)
 MAHR, Jiří   (2)
 Karas, Jan   (3)
 Veselý, Ludovit   (4)
 Kubů, Martin   (5)

 Bodů    HYNKOVÁ, Lucka MAHR, Jiří Karas, Jan Veselý, Ludovit Kubů, Martin
 Skore 
 Skreč 
20 HYNKOVÁ, Lucka  3:2 3:2 3:2 1:3 10:9  0
5 MAHR, Jiří2:3   2:3 S:S 1:3 5:9  1
18 Karas, Jan2:3 3:2   2:3 2:3 9:11  0
9 Veselý, Ludovit2:3 S:S 3:2   2:3 7:8  1
28 Kubů, Martin3:1 3:1 3:2 3:2   12:6  0

Skupina 2
extra body 90

 ERNEKER, Zbyněk   (1)
 Cichrová, Lucka   (2)
 Jelínek, Petr   (3)
 Vybíral, Jaroslav   (4)
 Litera, Jiří   (5)

 Bodů    ERNEKER, Zbyněk Cichrová, Lucka Jelínek, Petr Vybíral, Jaroslav Litera, Jiří
 Skore 
 Skreč 
-7 ERNEKER, Zbyněk  S:3 1:3 S:3 S:3 1:12  3
10 Cichrová, Lucka3:S   0:3 0:3 0:3 3:9  0
36 Jelínek, Petr3:1 3:0   3:0 3:1 12:2  0
20 Vybíral, Jaroslav3:S 3:0 0:3   0:3 6:6  0
32 Litera, Jiří3:S 3:0 1:3 3:0   10:3  0

Skupina 3
extra body 80

 SICHROVSKÝ, Michal   (1)
 KAČUR, Tomáš   (2)
 PROCHÁZKA, Petr   (3)
 Honek, Jaroslav   (4)
 Dekrová, Zuzana   (5)

 Bodů    SICHROVSKÝ, Michal KAČUR, Tomáš PROCHÁZKA, Petr Honek, Jaroslav Dekrová, Zuzana
 Skore 
 Skreč 
-16 SICHROVSKÝ, Michal  S:S S:S S:3 S:3 0:6  4
5 KAČUR, TomášS:S   0:3 0:3 3:0 3:6  1
17 PROCHÁZKA, PetrS:S 3:0   1:3 3:0 7:3  1
38 Honek, Jaroslav3:S 3:0 3:1   3:0 12:1  0
10 Dekrová, Zuzana3:S 0:3 0:3 0:3   3:9  0

Skupina 4
extra body 70

 KNOT, Jiří   (1)
 Bátor, Petr   (2)
 Kodýtek, Filip   (3)
 Silovský, Tadeáš   (4)
 Stupavský, Milan   (5)

 Bodů    KNOT, Jiří Bátor, Petr Kodýtek, Filip Silovský, Tadeáš Stupavský, Milan
 Skore 
 Skreč 
-6 KNOT, Jiří  S:S 1:3 S:3 0:3 1:9  2
-14 Bátor, PetrS:S   S:3 S:3 S:3 0:9  4
18 Kodýtek, Filip3:1 3:S   0:3 0:3 6:7  0
40 Silovský, Tadeáš3:S 3:S 3:0   3:0 12:0  0
30 Stupavský, Milan3:0 3:S 3:0 0:3   9:3  0

Skupina 5
extra body 60

 Koval, Matúš   (1)
 Kubícek, Matyáš   (2)
 Kojecký, Zbyněk   (3)
 Trnka, Michael   (4)
 Franta, Karel   (5)

 Bodů    Koval, Matúš Kubícek, Matyáš Kojecký, Zbyněk Trnka, Michael Franta, Karel
 Skore 
 Skreč 
20 Koval, Matúš  3:S 3:S 0:3 0:3 6:6  0
-14 Kubícek, MatyášS:3   S:S S:3 S:3 0:9  4
-13 Kojecký, ZbyněkS:3 S:S   0:3 S:S 0:6  3
32 Trnka, Michael3:0 3:S 3:0   1:3 10:3  0
23 Franta, Karel3:0 3:S S:S 3:1   9:1  1

Skupina 6
extra body 50

 Steklý, Jiří   (1)
 Kubícek, Martin   (2)
 Jeništa, Marek   (3)
 Fendrych, Adam   (4)
 Sokol, Josef   (5)

 Bodů    Steklý, Jiří Kubícek, Martin Jeništa, Marek Fendrych, Adam Sokol, Josef
 Skore 
 Skreč 
-1 Steklý, Jiří  3:S S:S S:3 S:3 3:6  3
-12 Kubícek, MartinS:3   S:3 S:3 S:3 0:12  4
11 Jeništa, MarekS:S 3:S   0:3 3:2 6:5  1
40 Fendrych, Adam3:S 3:S 3:0   3:0 12:0  0
24 Sokol, Josef3:S 3:S 2:3 0:3   8:6  0

Skupina 7
extra body 40

 NOVÁK, Michal   (1)
 Liskova, Karolina   (2)
 Pešta, Tomáš   (3)
 Dragón, Dalibor   (4)
 Marko, Matúš   (5)

 Bodů    NOVÁK, Michal Liskova, Karolina Pešta, Tomáš Dragón, Dalibor Marko, Matúš
 Skore 
 Skreč 
-14 NOVÁK, Michal  S:S S:3 S:3 S:3 0:9  4
-9 Liskova, Karolina S:S   S:3 S:3 1:3 1:9  3
26 Pešta, Tomáš3:S 3:S   2:3 1:3 9:6  0
26 Dragón, Dalibor3:S 3:S 3:2   0:3 9:5  0
36 Marko, Matúš3:S 3:1 3:1 3:0   12:2  0

Skupina 8
extra body 30

 Trenda, Tomáš   (1)
 Hlobeňová, Anna   (2)
 Březina, Bohuslav   (3)
 Dojáček, Jaromír   (4)
 Škampa, Jakub   (5)
 Putyera, Jan   (6)

 Bodů    Trenda, Tomáš Hlobeňová, Anna Březina, Bohuslav Dojáček, Jaromír Škampa, Jakub Putyera, Jan
 Skore 
 Skreč 
-17 Trenda, Tomáš  S:3 S:S S:3 S:3 S:3 0:12  5
12 Hlobeňová, Anna3:S   1:3 0:3 0:3 0:3 4:12  0
5 Březina, BohuslavS:S 3:1   0:3 0:3 1:3 4:10  1
50 Dojáček, Jaromír3:S 3:0 3:0   3:0 3:0 15:0  0
30 Škampa, Jakub3:S 3:0 3:0 0:3   0:3 9:6  0
38 Putyera, Jan3:S 3:0 3:1 0:3 3:0   12:4  0

Skupina 9
extra body 20

 iliopulos, atanasios   (1)
 Čech, Dalibor   (2)
 Košťál, Zbyněk   (3)
 Polčáková, Martina   (4)
 Wilczek, David   (5)
 Bosakova, Zdenka   (6)

 Bodů    iliopulos, atanasios Čech, Dalibor Košťál, Zbyněk Polčáková, Martina Wilczek, David Bosakova, Zdenka
 Skore 
 Skreč 
19 iliopulos, atanasios  3:2 0:3 3:1 S:S 3:0 9:6  1
34 Čech, Dalibor2:3   0:3 3:0 3:0 3:0 11:6  0
50 Košťál, Zbyněk3:0 3:0   3:0 3:0 3:0 15:0  0
3 Polčáková, Martina1:3 0:3 0:3   S:S 3:2 4:11  1
-15 Wilczek, DavidS:S 0:3 0:3 S:S   S:S 0:6  3
-1 Bosakova, Zdenka0:3 0:3 0:3 2:3 S:S   2:12  1

Skupina 10
extra body 10

 Chovancová, Anna   (1)
 Uhlík, Petr   (2)

 Bodů    Chovancová, Anna Uhlík, Petr
 Skore 
 Skreč 
-5 Chovancová, Anna  S:S 0:0  1
-5 Uhlík, PetrS:S   0:0  1
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS