Liga na Facebooku
Badec liga Arény Skalka

Aktuální kolo končí dne: 30.04.2019


Informace na:
Partneři

Skupiny

Výsledek S:S označuje, že se zápas neuskutečnil (nikdo nikoho nekontaktoval),
výsledek 3:S označuje, že hráč vyhral zápas bez boje (nedohodli se na utkání, jeden měl příčinu nehrát),
výsledek S:3 označuje, že hráč prohrál zápas bez boje.

kolo: 1/2019
termín: 06.09.2018 - 30.09.2018

Skupina 1
extra body 120

 Jelínek, Petr   (1)
 Kubů, Martin   (2)
 Silovský, Tadeáš   (3)
 Trnka, Michael   (4)
 Košťál, Zbyněk   (5)

 Bodů    Jelínek, Petr Kubů, Martin Silovský, Tadeáš Trnka, Michael Košťál, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
5 Jelínek, Petr  1:3 0:3 3:2 S:3 4:11  1
24 Kubů, Martin3:1   1:3 3:0 2:3 9:7  0
23 Silovský, Tadeáš3:0 3:1   S:S 3:0 9:1  1
-1 Trnka, Michael2:3 0:3 S:S   0:3 2:9  1
26 Košťál, Zbyněk3:S 3:2 0:3 3:0   9:5  0

Skupina 2
extra body 110

 Karas, Jan   (1)
 Pešta, Tomáš   (2)
 Vybíral, Jaroslav   (3)
 Čech, Dalibor   (4)
 Kočka, Jiří   (5)

 Bodů    Karas, Jan Pešta, Tomáš Vybíral, Jaroslav Čech, Dalibor Kočka, Jiří
 Skore 
 Skreč 
0 Karas, Jan  0:3 S:S 3:S S:S 3:3  2
28 Pešta, Tomáš3:0   2:3 3:1 3:2 11:6  0
6 Vybíral, JaroslavS:S 3:2   S:S 3:0 6:2  2
-2 Čech, DaliborS:3 1:3 S:S   2:3 3:9  2
5 Kočka, JiříS:S 2:3 0:3 3:2   5:8  1

Skupina 3
extra body 100

 Veselý, Ludovit   (1)
 Kodýtek, Filip   (2)
 Stupavský, Milan   (3)
 Franta, Karel   (4)
 Hlaváček, Vojtěch   (5)

 Bodů    Veselý, Ludovit Kodýtek, Filip Stupavský, Milan Franta, Karel Hlaváček, Vojtěch
 Skore 
 Skreč 
-14 Veselý, Ludovit  S:3 S:3 S:3 S:S 0:9  4
28 Kodýtek, Filip3:S   0:3 3:1 3:S 9:4  0
25 Stupavský, Milan3:S 3:0   S:S 3:S 9:0  1
17 Franta, Karel3:S 1:3 S:S   3:S 7:3  1
-14 Hlaváček, VojtěchS:S S:3 S:3 S:3   0:9  4

Skupina 4
extra body 90

 Dekrová, Zuzana   (1)
 Koval, Matúš   (2)
 Litera, Jiří   (3)
 Turková, Michaela   (4)
 Tomášek, Zbyněk   (5)

 Bodů    Dekrová, Zuzana Koval, Matúš Litera, Jiří Turková, Michaela Tomášek, Zbyněk
 Skore 
 Skreč 
6 Dekrová, Zuzana  0:3 0:3 3:2 0:3 3:11  0
23 Koval, Matúš3:0   S:S 3:0 3:1 9:1  1
15 Litera, Jiří3:0 S:S   3:S 0:3 6:3  1
1 Turková, Michaela2:3 0:3 S:3   0:3 2:12  1
32 Tomášek, Zbyněk3:0 1:3 3:0 3:0   10:3  0

Skupina 5
extra body 80

 Cichrová, Lucka   (1)
 Homola, Lukáš   (2)
 Horkavý, Milan   (3)
 novotný, martin   (4)
 Staněk, Jan   (5)

 Bodů    Cichrová, Lucka Homola, Lukáš Horkavý, Milan novotný, martin Staněk, Jan
 Skore 
 Skreč 
12 Cichrová, Lucka  3:S 0:3 1:3 0:3 4:9  0
-6 Homola, LukášS:3   0:3 S:3 0:3 0:12  2
32 Horkavý, Milan3:0 3:0   3:0 1:3 10:3  0
18 novotný, martin3:1 3:S 0:3   0:3 6:7  0
38 Staněk, Jan3:0 3:0 3:1 3:0   12:1  0

Skupina 6
extra body 70

 Dragón, Dalibor   (1)
 Polčáková, Martina   (2)
 Zlatý, Petr   (3)
 Kubánek, Pavel   (4)
 Fuksa, Filip   (5)

 Bodů    Dragón, Dalibor Polčáková, Martina Zlatý, Petr Kubánek, Pavel Fuksa, Filip
 Skore 
 Skreč 
-14 Dragón, Dalibor  S:3 S:3 S:3 S:S 0:9  4
12 Polčáková, Martina3:S   0:3 1:3 0:3 4:9  0
38 Zlatý, Petr3:S 3:0   3:1 3:S 12:1  0
20 Kubánek, Pavel3:S 3:1 1:3   0:3 7:7  0
12 Fuksa, FilipS:S 3:0 S:3 3:0   6:3  2

Skupina 7
extra body 60

 KAČUR, Tomáš   (1)
 Honek, Jaroslav   (2)
 Uhlík, Petr   (3)
 Bauer , TOMÁŠ   (4)
 Zenkl, Tomáš   (5)

 Bodů    KAČUR, Tomáš Honek, Jaroslav Uhlík, Petr Bauer , TOMÁŠ Zenkl, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
-18 KAČUR, Tomáš  S:S S:S S:3 S:S 0:3  4
-18 Honek, JaroslavS:S   S:S S:3 S:S 0:3  4
-13 Uhlík, PetrS:S S:S   1:3 S:S 1:3  3
38 Bauer , TOMÁŠ 3:S 3:S 3:1   3:S 12:1  0
-18 Zenkl, TomášS:S S:S S:S S:3   0:3  4

Skupina 8
extra body 50

 Kojecký, Zbyněk   (1)
 Wilczek, David   (2)
 Bosakova, Zdenka   (3)
 Matoušek, Radek   (4)
 Kolací, Jan   (5)

 Bodů    Kojecký, Zbyněk Wilczek, David Bosakova, Zdenka Matoušek, Radek Kolací, Jan
 Skore 
 Skreč 
-20 Kojecký, Zbyněk  S:S S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Wilczek, DavidS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-15 Bosakova, ZdenkaS:S S:S   S:S 0:3 0:3  3
-20 Matoušek, RadekS:S S:S S:S   S:S 0:0  4
-5 Kolací, JanS:S S:S 3:0 S:S   3:0  3

Skupina 9
extra body 40

 Škampa, Jakub   (1)
 Chovancová, Anna   (2)
 Hankovský, Dávid   (3)
 Bárta, Petr   (4)
 Fiala, Martin   (5)

 Bodů    Škampa, Jakub Chovancová, Anna Hankovský, Dávid Bárta, Petr Fiala, Martin
 Skore 
 Skreč 
-20 Škampa, Jakub  S:S S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Chovancová, AnnaS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Hankovský, Dávid S:S S:S   S:S S:S 0:0  4
-20 Bárta, PetrS:S S:S S:S   S:S 0:0  4
-20 Fiala, MartinS:S S:S S:S S:S   0:0  4

Skupina 10
extra body 30

 Bátor, Petr   (1)
 Říha, Jan   (2)
 Bumba, Jakub   (3)
 Krásný, Tomáš   (4)
 Lacina, Tomáš   (5)

 Bodů    Bátor, Petr Říha, Jan Bumba, Jakub Krásný, Tomáš Lacina, Tomáš
 Skore 
 Skreč 
-18 Bátor, Petr  S:S S:S S:S S:3 0:3  4
-13 Říha, JanS:S   S:S S:S 1:3 1:3  3
-13 Bumba, JakubS:S S:S   S:S 1:3 1:3  3
-15 Krásný, TomášS:S S:S S:S   0:3 0:3  3
36 Lacina, Tomáš 3:S 3:1 3:1 3:0   12:2  0

Skupina 11
extra body 20

 Liskova, Karolina   (1)
 Metusalen, Pavel   (2)
 Mihula, Jiří   (3)
 Skoupý, Jan   (4)
 Skokan, Jindřich   (5)

 Bodů    Liskova, Karolina Metusalen, Pavel Mihula, Jiří Skoupý, Jan Skokan, Jindřich
 Skore 
 Skreč 
-20 Liskova, Karolina   S:S S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Metusalen, PavelS:S   S:S S:S S:S 0:0  4
-20 Mihula, JiříS:S S:S   S:S S:S 0:0  4
-20 Skoupý, JanS:S S:S S:S   S:S 0:0  4
-20 Skokan, JindřichS:S S:S S:S S:S   0:0  4

Skupina 12
extra body 10

 Kupka, Milan   (1)
 Homolka, Vojtěch   (2)
 Hecko, Michal   (3)
 Strádal, Daniel   (4)
 Brouček, Miloš   (5)
 Němeček, Josef   (6)

 Bodů    Kupka, Milan Homolka, Vojtěch Hecko, Michal Strádal, Daniel Brouček, Miloš Němeček, Josef
 Skore 
 Skreč 
-21 Kupka, Milan  S:S S:S S:3 S:S S:3 0:6  5
-21 Homolka, VojtěchS:S   S:S S:3 S:S S:3 0:6  5
-21 Hecko, MichalS:S S:S   S:3 S:S S:3 0:6  5
46 Strádal, Daniel3:S 3:S 3:S   3:0 3:2 15:2  0
-15 Brouček, MilošS:S S:S S:S 0:3   0:3 0:6  3
44 Němeček, Josef3:S 3:S 3:S 2:3 3:0   14:3  0
Aktuálně

Pro lepší chod Badec ligy si domluvte zápasy v prvním týdnu.

S pozdravem BAS